| bibi38 a întrebat:

cum faci un baiat sa te sarute fara sa vrea si sa se indragosteasca de tine?

5 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Va rog eu frumos(pentru ratatele de 7-11 ani) intrebari din astea daca la unu nu ii place de tine cum dracu sa il faci sa te sarute merg eu la Rihanna, Beyonce, Lady Gaga, Jennifer Lopez astea nici macar nu stiu ca eu exist si spune-mi tu mie cum sa le fac sa ma sarute? -_-
Daca la ala nu ii place de tine lasa-l in plata Domnului
NO-Liferi

| Dheutsik a răspuns:

Va jucati adevar sau provocare.

| SupradozaDeViise a răspuns:

Intorci capul cand vrea sa te pupe pe obraz. Funda? :3

| 1Inspiratia2a a răspuns:

Fără să simți.
Dacă nu simți nu se va mai întâmpla nimic așa special. Și în orice caz, nimeni nu se îndrăgostește de nimeni doar printr-un sărut.
Funda?puppy dog eyes

| AnDuTzUKoM a răspuns:

Te duci la vrajitoare happy