| BigLike a întrebat:

am si eu o intrebare acum 2 ore a venit un baiat la mine si m-a intrebat daca vreau sa cumpar un Allview q1 g3t (wifi bloehtooh etc) la 30 lei l-am intrebet ce probleme are telefonul si mi-a spus ca toate tastele in afara de ok (cel din mijloc) nu functioneaza si mi-a aratat telefon m-am uitat la ei am apasat pe butoane nu functionau in afara de ok am pornit muzica si nu se auzea nimic l-am intrebat de ce a spus ca trebuie setat ceva. Voi ce parere aveti oare sa cumpar telefonul si cam cat ar costa repararea lui? P.S. daca atasai casti la el atunci mergea si muzica

3 răspunsuri:
| xNuiiDeTiinex a răspuns:

Eu as spune sa nu il cumperi straight face mai bine strangi bani si iti iei unul bunwinking din cate ai spus tu acolo, nici display-ul nu merge. Faci cum consideri tu, dar eu as zice sa nu-l cumperi. big grin asta e parerea mea...

| BigLike explică (pentru xNuiiDeTiinex):

Pai si eu tot la asta ma gandeam dar totusi ma intreb ce probleme are cu tastatura si sonorul

| xNuiiDeTiinex a răspuns (pentru BigLike):

Pai de tastatura nu stiu.dar si fratemiu a patit asa. Nu mai mergea cateva butoane (si pentru cateva butoane trebuia sa dea 1 milion ca sa-l repare) + ca nici display-ul (sonorul) nu mai mergea (s-a spart..sau ceva de genu). In total trebuia sa dea vreun milion jumate sau 2 ca sa-l repare. Si poate si in cazul tau trebuie sa dai atatia bani. Si decat s adai 1 milion jumate sau 2 milioane, mai bine mai strangi cativa bani si iti iei unul nou fara probleme. Ca poate mai are vreo ceva stricat la acel telefon, de il vinde asa ieftin happy. "30 de lei nu face nici o baterie pentru telefon" happy eu pe o baterie de telefon am dat 50 de lei big grin. deci...e mai ieftin un telefon decat o baterie (de telefon) laughing