| anonim_4396 a întrebat:

:*:* am si eu o intrebare.Cum bine stiti curand vine mos craciun si as vrea sa ii fac un cadou iubitului meu dar nu stiu ce. Ps: avem 15 ani deci ceva pentru varsta noastra.Idei? cel mai frumos cadou ia funda :*

Răspuns Câştigător
| asclepius a răspuns:

Oricum eu iti zic sa nu renunti nu are arost sa i iei un simplu obiect fil el telefon sau alt obiect, sunt baiat si crede-ma ca daca prietena mea mi-ar lua cel mai scump telefon de pe pamant nu mi ar atinge sufletul cu nimic, in schimb un simplu sarut de al ei imi ajunge cat pentru 6 craciunuri de acum incolowinking

21 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu conteaza cadoul si gestul in sine, asta daca stie sa aprecieze.Find iubitul tau, in principiu trebuie sa stii cam ce i-ar place sau ce isi doreste.

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru ROB3RT89):

Pai stiu ce isi doreste: Samsung galaxy s3 big grin dar avand in vedere ca am 15 ani si bugetul meu nu este tocmai mare...treb sa ma incadrez nu? Si ai dreptate k gestul conteaza..doar ca nu stiu cam ce i-ar placea.

| Chαяtreux a răspuns:

Un pandantiv personalizat/o bratara/sau poti lua 2 verighete din argint pe care sa scrie numele vostru.

| Maddiex3 a răspuns:

Un album de poze cu voi doi, doua tricouri identice unul pentru tine si unul pentru el, sau 2 brelocuri, sau o rama foto cu o poza cu voi, sau un parfum, o bluza, o brățară, un lanț sau un inel[daca poarta].

Sper ca te-am ajutat!; 3

| MarinelTimidul a răspuns (pentru Maddiex3):

Tricouri pe vremea asta?

| asclepius a răspuns:

Ofera-i o noapte de neuitat laughing face mai mult ca orice alte cadouri happy si nu ma refere la... ce crezi tu ca ma refer daca intelegi laughing adica puteti si sa va uitati la cateva filme ....sau daca va duce gandu la prostioare puteti incerca si din alea laughing

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

Nu cred ca ne-ar lasa parinti impreuna o noapte avand in vedere ca avem 15 ani laughing chiar daca noi nu am face prostii, parintii ar crede ca facem laughing)

| asclepius a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Pff naspa atunci. totusi cred ca ar trebui sa incercatithinking adica le poti zice parintilor tai daca vrei sa stai la tine ca sta sa faceti un proiect la materia X si o sa dureze pana noaptea tarziu si s-ar putea sa ramana la tine peste noaptethinking sau daca stati la el cred ca asta ar fi mai bine ( le poti spune parintilor tai ca te duci tu la el sa faci proiect. bla bla stii tu si ii zici ca e pentru maine adica nu se poate altcandva) si sa vezi daca si la el sunt parintii asa exigentithinking sau sau cum am facut si eu astepti o noapte cand nu e nimeni acasa sau sau poti sa te duci la o ruda cineva mai de incredere si o sa fie ceva gen ( tu spui ca mergi la el el spune ca merge la tine si va intaliniti pe la mijlloc ) oricum mult noroc in dragoste daca vei lupta vei castiga mereuwinking a si am uitat sa ti spun laughing nu i moarte caprioarei daca afla parintii tai adica eu care am 14 ani laughing mma prins mama semidezbracat ( ca sa zic asa laughing)) cu o fata in camerathinking si i am explicat simplu si la obiect ca doar ma schimbam whistling rolling on the floor)

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

Parintii nostri stiu de noi...marog mai putin tatal meu care e cam invechit si nu accepta relatiile de la varsta asta. app foarte interesanta povestea laughing) si mersi si mult noroc si tie :*

| asclepius a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Mersi o sa am nevoie laughing

| ROB3RT89 a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Pai daca vorbim de buget, un parfum, un lantic, o bratara ar fi ok.
Nu cred ca vei cheltui mai mult de de 50-60 ron, maxim 100.
Acum e alegerea tahappy

| kidDiana a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stii tu ce ii place cel mai mult, poate de exemplu nu se da cu parfum sau nu ii place orice parfum, poate e romantic si ii poti lua ceva foarte romantic pentru el gen brelocuri cu BFF pe care sa le aveti amandoi etc. sau poate lui ii plac blugi sau tricourile nu stiu sunt de parere ca trebuie sa stii foarte bine ce ii place decat sa ii iei ceva nepotrivit...

| GeutzzaaTha a răspuns:

Credeti ca un ursuletz de plus cu o caciulita de mos si sa scrie te iubesc pe el i-ar placea? thinking

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

Crezi ca un ursuletz de plus pe care sa scrie te iubesc i-ar placea?

| asclepius a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Ti as spune da dar vreau sa fiu sincer si corect. daca este genul sentimental care apreciaza foarte mult gesturile da.dar daca nu.nu ar fi indicat cel putin eu cred ca daca ai vrea sa i faci un cadou pentru ca nu poti alceva..ai putea sa i iei o minge de fotbal( chiar daca nu suna a cadou special plin de dragoste el isi va aminti mereu acea minge )sau ai putea sa i iei un inel daca poarte si sa aveti 2 la fel, o poza cu voi 2 nu ar fi indicata.cel putin la varsta asta, adica daca parintii lui nu se vor supara sa o vada ar fi ok dar daca nu, nu ar fi placut pentru el sa o tina ascunsa si sa o priveasca doar cand se plictiseste sau cand se gandeste la tine.Deci daca e genul mai normal o minge de fotbal, un inel, o poza cu voi 2 daca e in regula. daca e genul sentimental like mewinking ar fi potrivit inelul, ursuletul si un sarut lung si dulcewinking

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

E mai romantic.winking :X

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

E mai romantic elwinking

| asclepius a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Ai pai perfect a sau sau ati putea sa iesiti la un restaurant smug asa la costum nu in tenisi si tricou ( nu ca ar fi vremea afara laughing iesiti intru n loc frumos mancati o pizza ii dai cadoul la sfarsit toate bune si frumoasa si apoi scoala probabilthinkinglaughing

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

Ar fi frumos :X mersi mult pentru sfaturi :* si multa bafta in dragoste.Din cate vad esti un baiat care chiar merita sa fie iubit big grin

| asclepius a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Cu cea mai mare placere. si faptul cu merita iubit poate o merita el dar a facut si el cateva greseli la viata lui laughing

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru asclepius):

Toti facem greseli.Nimeni nu e perfect.Si la faza cu greseli. daca ai facut greseli in dragoste... Daca te iubeste cu adevarat te va ierta

| asclepius a răspuns (pentru GeutzzaaTha):

Oricum eu iti zic sa nu renunti nu are arost sa i iei un simplu obiect fil el telefon sau alt obiect, sunt baiat si crede-ma ca daca prietena mea mi-ar lua cel mai scump telefon de pe pamant nu mi ar atinge sufletul cu nimic, in schimb un simplu sarut de al ei imi ajunge cat pentru 6 craciunuri de acum incolowinking