| SophiaJones a întrebat:

Hey TPU...Am si eu o intrebare.Cum ma pot lasa de rosul unghilor. Vreau si eu sa am unghiile mari dar nu pot...crying

MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| aditzuca a răspuns:

Vrei sa vezi ca te fac sa te lasi? 1 Puneti un elastic la mana 2 Cand iti vine trage de elastic cat poti si te va lovi.Garantez ca n-o sa ai nici un chef de asta dupa vreo 2 zile de pleosnit cu elasticu.Da tinete de chestia asta, Nu iti da o data dupa zici :"au ce naiba sa il dau jos". Fudnita?