| BYBY a întrebat:

Am si eu o mica mare problemalaughing!

Sper ca ma puteti ajuta! Sau macar un sfat! E bine primit! Am ajuns la disperare!

Am unghiile mici. vreau si eu sa imi creasca, de curand mi-am luat un tratament pentru cresterea unghilor de la avon, m-am dat cu el si se vede putin ca au mai crescut, dar faza proasta e ca sunt moi si ca sunt obsedata de rosul lorlaughing!

Pls! Heeelp me~!`Pt cel mai buuun dau funda!

2 răspunsuri:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Pai nu iti mai roade ungiilewaiting... da`le cu piperlaughing)))) si cand le bagi in gura :-&...mda.lasand gluma la o parte.acel tratament este bun dar cumpara`ti si un lac de unghii pentru intarire! si date de cu mai multe straturi odata si foloseste`l cam de 3 ori pe saptamana iar tratamentu de vreo 2.Succesbatting eyelashes

| capricc a răspuns:

Citeste asta cap coada http://fucsia.ro/10-trucuri-pentru-unghii-naturale-lungi-pana-la-paste/ daca nu gasesti o solutie cosmetica atunci poate fi o carenta din alimentatie...