| yappi a întrebat:

am si eu o intrebare. Daca un baiat care sa zicem i genul foarte destept care nu prea este cu fetele nici nu prea sta de vorba cu o fata pentru ca este mai timid se uita destul de des la tine intra chiar si in vorba mai putin dar totusi... in fine credeti ca are ceva sentimente sa zicem pentru mine daca face chestiile enumerata mai sus? Este dragut dar nu este vb ca as vrea sa fiu cu el sau ceva de genu dar as vrea sa ma asigur:d

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti cei care invata sunt timizi. Mie unu chiar nu-mi place scoala dar sunt un pic timid... de aceea de cateva zile mi s-a pus pata pe o fata dar chiar nu stiu cum sa ii spun. Sa sti ca si cei timizi au sentimente chiar daca nu prea se baga in seama cu fetele mai tot timpul cum o fac cei indrazneti happy

| yappi explică:

Hey eu nu am spus ca timizii nu au sentimente vroiam doar sa stiu cum se manifesta cand ii place de o fata

| Laurentiu18 a răspuns:

Da eu zic ca simte ceva tine