| Ðξєu a întrebat:

Am si eu o intrebare in numele prietenei mele. Ea a plecat de acasa cu scopul de a se intalnii cu prietenul ei. Initial au vrut sa fuga asa ca ea a vandut un lantisor la amanet. El a luat banii si a plecat.Cand incearca sa il sune nu raspunde. Ce ar putea sa faca deoarece daca se intoarce acasa o sa aiba probleme? Dau funda!; x

Răspuns Câştigător
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Sa se intoarca acasa,o sa aiba probleme dar cu cat trece impul cu ata are mai multe probleme. daca nu sa se puna in contact cu bunicii,matusi unchi, cu cine se intelege mai bine.iar daca nu lipseste de mult de acasa, poate sa spuna ca lantul l-a pierdut.nu cred ca o omoara nimeni pentru un lant...mult succes

2 răspunsuri:
| dracusor a răspuns:

Pai si merita sa aiba probleme daca se incurca cu toti derbedeiistraight facesa vorbeasca cu parintii si chiar daca o sa ia vreo 20, 30 de palme, o sa se invete minte

| happykill a răspuns:

Sa cumpere alt lant.