| cHoCollaTeFllory a întrebat:

Am o mica mare problema:-s.Va rog sa ma ajutati daca se poatebig grin.
>= Acum mai mult timp am cunoscut un baiat. Mi se parea cam ciudat, dar am inceput sa vorbim. Dupa cateva zile, a inceput sa ma intrebe lucruri mai serioase gen : "Mai esti virgina?"hee hee i-am facut pe plac si i-am raspuns la toate intrebarile. El nu era in oras, era in afara tarii.Am vorbit o perioada pe mess Ma atras fff tare, nu pot explica m-a facut sa-l iubesc maxim :-s.Stateam seri intregi pana la ore tarzii pe net si vorbeam.[Acum imi dau seama ca am pierdut timpul degeaba.sad]. Dupa fara sa fac ceva, mi-a dat ignstraight face. Am plans ore intregi, ii intrebam prietenii ce e cu el de a facut asta. Nici ei nu stiau. Peste 2-3 saptamani m-a scos de la ign, am vorbit cu el. I-am spus daca mai vrea sa fie cu mine, el mi-a raspuns ca poate, dar place pe altcineva i-am zis : ok pa. insa, timpul mi-a luat gandul de la el, si nu am mai plans. Dar cand ma gandeam la cate seri am vorbit continu cu el imi impietrea inima.sigh
Aveti vreo idee, un sfat. Ce pot face?
Chiar as vrea sa ma intalnesc cu el, sa vorbim. App este din scoala mea, dar nu este in kls cu mine. Pe hol cred ca o sa ne intalnim. Ce pot face? sa merg ne`pasatoare sau sa ma bag in seama cu el?
Ms! FUNDA!:*

Răspuns Câştigător
| ReadZore a răspuns:

Poate ti se va parea ciudat cati zice asta chiar un baiat dar daca el iubeste pe altcineva nu ai ce sa ii faci. cine zice ca trebuie sa il bagi in seama sau sa-l ignori. poartate ca o amica, nu cred ca esti asa batrana sa nu iti gasesti pe altcineva si nu e ultimul baiat din lume e ok? mult norocwinking

3 răspunsuri:
| FeelTheRainbow a răspuns:

Pai.daca te intelegi bine cu el pe mess, ar trebui sa vorbesti cu el si in realitate.Nu cred ca am inteles prea bine problema ta,dar daca zici ca ti-a dat igg degeaba si place pe alt cineva, si ca "poate"mai vrea sa fie cu tine, mie asta mi se pare sictir.Ar trebui sa vorbesti cu el daca il iubesti sau il placi asa de mult.Doar sa nu pari gen "fana"in fata lui, sau sa pari super obsedata de el, prefa`te ca nu iti pasa indeajuns incat sa plangi dupa el.Succes!:*

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Pe baitezi i dor foarte tare indiferenta. Asa ca fi cat poti tu de indiferenta... :*

| valentina_2679 a răspuns:

Si eu am trecut printr-o situatie asemanatare numai ca el locuieste in alt oras. Spun asemanatoare pentru ca mi-am facut alt prieten dar fiind primul baiat de care m-am indragostit a fost dificil sa nu ma mai gandesc la el.In fine ideea e ca din moment ce nu mai tii la el si l-ai uitat nu vad care mai e problema daca vrei sa vorbesti cu el vorbeste daca nu nu. Dupa un tip o sa uitati amandoi de experienta pe care ati traito.