| Stixie a întrebat:

Hey TPU.Am si eu o problema destul de grava pentru mine as zice eu big grin.
Deci.de cateva zile putin mai jos de buza mi-a aparut ceva.De fapt.nu mi-a aparut inca, dar e ca si cum ar fi un cos.Si e destul de mare, ca si cum ar fi in piele.Treaba e ca ma doare, si cand imi pun mana acolo simt ca e destul de "tare" cosul respectiv. Ce ar putea fi?straight face

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Cos sub pieletongue se duce da-i cu crema de galbenele si dezinfecteaza seara si dimineata cu garnier lotiune astringenta(cred ca asa se numea thinking)

1 răspuns:
| sayross a răspuns:

Nu mai stiu cum se numeste mi se pare ca furung... dar stiu cum sa il vindeci. pui putina tenctura de iod pe un varf al unui bat de ureche si dai pe acel cos... app iti va ramane semn destul de mic dar iti va ramane chiar daca pui sau nu tenctura de iod