| codrut97 a întrebat:

Am si eu o rugaminte. Facetimi si mie cel mai scurt rezumat al cartii "Fortele Raului Absolut" de Kelley Armstrong. Urgent, si fundita celui mai rapid si bun rezumat. Va PWP.

2 răspunsuri:
| WldWld a răspuns:

Mai citeste si uhwinking

| Roseonlight a răspuns:

E o serie cu trei carti despre o fata care afla ca poate vedea morti dar tatal si matusa ei o trimit la un sanatoriu in care gaseste mai multi adolescenti cu puteri.Si afla ca nu au fost adusi impreuna din coincidenta.Mai mult daca as spune iti stric distractia de a citi cartile. oricum e foarte tare si eu de abia le-am citit.