| SnIpErInVizIBiLE a întrebat:

Hey TPU,Am si eu un cont de facebook si de o luna numai pot trimite cereri,numai pot posta in grupuri,numai pot da like la postare, sa dau comm la postare. Ce pot face ca sa numai am contul blocat! Dau Fundita la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Trebuie sa astepti sa ti-l deblocheze ei. Atunci cand ai fost blocat ti s-a spus cat o sa dureze.

| Andi86 a răspuns:

Fa-ti un alt cont pana cel vechi se va debloca. Asta ca sa nu astepti degeaba. S-ar putea sa fie blocat definitiv.