| anonim_4396 a întrebat:

As putea sa ma transfer acum la un liceu iar in vara la un alt liceu? Ma pot transfera de 2 ori in acelasi an, exista o limita de transferuri?

In liceul la care sunt acum nu mai vreau sa stau nici o secunda, iar la liceul la care as vrea sa merg nu sunt locuri libere momentan.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Nu exista nici o limita sau criteriu batute-n cuie, totul tine de directorii liceelor intre care se face transferul. Daca ei accepta nu e nici o problema.

Se poate face ce vrei tu dar daca dintr-un motiv sau altul vrei sa te intorci inapoi la unul din cele 2 licee de unde ai plecat, vei fi privit foarte urat de profesori. Gandeste-te bine unde vrei sa te muti ca sa nu ai apoi alte probleme.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri. Pana la urma s-a eliberat un loc la liceul la care vroiam initial.

Răspuns utilizator avertizat
| reych75heaven a răspuns:

Poti sa te transferi de cate ori vrei nu ai limite funda te rog