| no1cares a întrebat:

am auzit la o colega ca daca pui pe o bucata de vata lamaie cu zahar si aplici pe cosuri, o sa se duca?
nu stiu ce sa cred.
funda&ratingzz

Răspuns Câştigător
| Oana_9876 a răspuns:

Nu este adevarat. happy Lamaia nu face decat sa irite pielea.

4 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu, este buna lamaia.Foloseste creme pentru acnee du-te la dermatolog, sau i-ati de la farmacie zyneryt. Pa, pa

| Maria_7883 a răspuns:

Eu folosesc de la plafar solutie de curatarea pielii si o crema cu care se da dupa.Sunt foarte ieftine.Crema se numeste ERITROACNOL si costa de la 6 la 10 lei(de pinde de unde o iei),iar solutia se numeste si solutia tot lafel. La mine am mers,nu imi mai dau cosui decat uneoi si asa din cauza pubertatii.Succes!

| MarcŞiAtât a răspuns:

Nu o sa mearga.

| ionutzsteaua86 a răspuns:

Incercarea moarte n-are deci poti incerca o saptamana si apoi vezi rezultatele. Daca nu vezi urme catu-si de mici inseamna ca nu are niciun efect. Incerca!