| just4you_3541 a întrebat:

Hey TPUhappy. As vrea sa stiu cate carti din The vampire diaries au aparut online. Jurnalele lui stefan vor aparea si ele online? Care imi explica si mie cum sta treaba are fundabig grin.
Aaaa si dati stie'urile unde se gasesc.
XoXo
>:*big grin

2 răspunsuri:
| carmenushaa a răspuns:

Http://issuu.com/spotlight6/docs/lisa_j._smith_-_trezirea aici este prima parte...restul am sa le bag mai tarziu...ai sa le gasesti la mine dupa c am sa le pun. spor la citit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartile,,The Vampire Diaries,, au aparut toate online in lb.romana.Le poti citi pe www.scribd.com/
,,Jurnalele lui Stefan,, inca nu au aparut online, dar vor aparea.Dar le puteai lua cu revista BRAVO.