| georgi112001 a întrebat:

as vrea si eu niste nume tari pentru facebook de la Georgiana, daca se poate?

Răspuns Câştigător
| StylesGeorgiii a răspuns:

Georgy Georgiana
Geo si Atat
Georgiana Asdfjkasdf

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,Geo Giorgy Giorgiana,,

| Biuka a răspuns:

încearcă cu Gheorghe, Vasile sau Nicu.
dar parcă tot mai bine merge Gusti. thinking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Gigica ta

| Chronicles a răspuns:

Cel mai bine ţi-ai pune numele şi prenumele tău.

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

In primul rand numele de genu : Georgiana si punct sau Georgiana si atat sunt super penibile.Ar trebui sa iti pui numele tau sau un apelativ de la el.

| Hilde a răspuns:

Georgy Ana, Georgi Ana/Anna, GeorgiAnna,Georgiana, Georgy Sweet, Georgiana Georgy,Geo Rgy, GeOrgi AnnA, GeorgiannaSusanna, Georgi Gy, Eu Georgii, dar oricum eu te sfatuiesc sa iti pui numele tau, nu unul inventat doar ca sa fie cool. E mai usor pentru oamenii care te cauta, eventual numele si prenumele tau, e cel mai original, parerea mea.