| Ade009 a întrebat:

Asta`i pentru fete. Am o problema si una foarte grava dar nu se poate discuta aici sau pe mess. ceea ce caut eu este o fata sa-mi fie prietena o fata mai mare decat mine [am 15] o fata care a trecut prin multe cum ar fi certuri cu prietenele sau probleme cu baietii, pentru ca am nevoie de sfaturi am nevoie de cineva care sa imi fie ceva mai mult ca o sora...sa-mi fie un fel de ..inger pazitor nu pot sa vb cu mama sau cu verisoarele mele sunt plecate in strainatete iar prietenele mele sunt de varsta mea deci nu prea au ce ma ajuta, sunt din timisoara...deci..daca ma puteti ajuta. id-ul il dau privat happy

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Hmm..lasa.mi id. ul tau in privat, si o sa incerc sa te ajuthappy:*

| deliaa_5419 a răspuns:

Si eu am tot 15 ani si am aceeasi problema ca tinestraight face sa-ti zic ceva orice ai face nu discuta problemele tale cu prietenele decat daca esti mai mult de 100% sigura ca iti sunt prietene...eu am facut-o si mi-am dat seama ca nu imi sunt prietene..asa ca as prefer sa discut problemele mele cu cineva care nu ma cunoaste..adica cel putin sa nu ii cunoasca pe cei din jurul meu. daca vrei sa vorbim lasa id-ul tau.

| Anonymous7 a răspuns (pentru deliaa_5419):

Nu toate sunt asa... Sunt unele in care chiar poti sa ai incredere, unele care chiar ti se dau prietene si nu sunt deloc. si dupa ce descoperi cum sunt cu adevarat, e greu sa treci peste de unul singur.

| deliaa_5419 a răspuns (pentru Anonymous7):

Pai iti zic eu ca o prietena adevarata nu sta toata ziua sa cada ce faci ce ai facut ce mananci cu ce te imparci etc. O prietena adevarata te asculta ce probleme ai iti da sfaturi si nu o intereseaza persoana cu care esti sau cu cine mai esti prietena crede-ma din cate prietene am doar una mi-a fost tot timpul una adevarata!

| deliaa_5419 a răspuns (pentru Anonymous7):

Vada* nu cada scuuzebig grin

| deliaa_5419 a răspuns:

Id-ul*scuze