| LoveMissCrystel a întrebat:

Aveam un iubit care eu m-am despartit de el ca am avut niste certuri, dar eu tin inca la el si as vrea sa ne impacam si sa fim prieteni dar nu stiu ce sa spun. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DouBLe a răspuns:

Fii sincera cu el, asa isi va da seama ca a fost o greseala cand v-ati despartit. spune-i ce simti, ceti spune inima

2 răspunsuri:
| LaFleurBelle a răspuns:

Ar trebui sa fi sincera cu el big grin, si sa discutati matur... cel mai indicat sa-ti gasesti scuzele ar fi pe messbatting eyelashes... sau face-to-face:* te descurci tu!

| ArianaP a răspuns:

Raspunsul e simplu, vorbeste cu el ca si cand nimic nu s-ar fi intamplat, ca si cand nu v-ati certat niciodata. in modul asta ramaneti amici!