| maineimismykeeeee a întrebat:

Hey,TPU! Azi am avut o intamplare foarte ciudata O.o.
Cand am venit de la scoala in spatele meu erau 2 fete... Si eu cand am ajuns acasa (stau la casa) ele se uitau la mine (am tras cu ochiul) dar nu stiu de cethinking Nu le cunosc.Se uitau mai asa. straight face. Nu eram imbracata rau, eram normala.
Intrebarea e : De ce?
Daca categoria e gresita, scuzati-ma mi-am facut cont ca sa pun intrebarea.

Răspuns Câştigător
| MicSiRau a răspuns:

Poate li s-o fi parut lor ceva ciudat la tine eu stiu. in ziua de azi pustanii/pustoaicele cauta orice defect la o persoana pentru a avea subiect de vorba/barfa etc. Sau pur si simplu nu aveau ce face si u erai singura persoana prin preajma si ai devenit subiectul lor laughing

| maineimismykeeeee explică (pentru MicSiRau):

Eram singurele laughing. Poate thinking Iti dau funda :*

10 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

De unde stii ca nu le-a pus cineva sa vada unde stai?

| MicSiRau a răspuns (pentru SpitalulDeGlumeti):

Poate vreun baiat smug laughing)

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru MicSiRau):

corect!

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Vroiau sa te omoare si asteptau momentul oportun :O thinking

| Killeramaster a răspuns:

Mi-a furat MicSiRau vorba din gură rolling on the floor)

| MaNumescCumDoresc a răspuns:

Invidia...afecteaza cam toti oamenii.din pacate!

| monicutzaMonicutz a răspuns:

Sunt de acord in totalitate cu cel de mai sus nu mai am ce adauga...(mi-a luat vorba din gura)

| MicSiRau a răspuns:

Eu nu dau raspunsuri pentru fundite, o poti da altcuiva, eu dau raspunsuri ca sa va ajut.

| Slenderwoman a răspuns:

E ceva ciudat aici... Poate ca cineva (poate un tagan ) le-a angajat si apoi o sa te jefuiasca Sa poate ca eu...Slenderwoman le-am platit