| Prici a întrebat:

Buna TPU
Daca mi-am facut poza langa o casa a unei persoane normale iar casa se vede in spatele meu (adica eu stau sprijinit cu spatele de perete), iar acea persoana vede poza aceea pusa de mine pe facebook ar avea dreptul de a ma da in judecata pentru ca apare casa lui in poza mea?

Ma scuzati pentru intrebarea ciudata dar asa mi s-a intamplat azilaughing

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu are cum si de ce sa te dea in judecata! In cel mai rau caz poate sa-ti blocheze poza pe facebook.

Motivul pentru care te-ar putea da in judecata care ar fi? ...Ca te-ai rezemat de peretele casei laughing sa fim seriosi big grin