| gogocazacu a întrebat:

Hey TPU azi am batut pe cineva Mai mic decat mine si imi e frica CA o SA il sune pe tata parintii baiatului si el o SA faca foarte urat dupa CE va afla SA ii spun eu?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Spune-i tu. Ca e mai nasol daca afla de la altii.

2 răspunsuri:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Bună, aici este vina ta și ar trebui sa îți asumi.
De ce te cobori la mintea unei persoane mai mici decât tine și de ce trebuie sa folosești violenta? cu replici nu poți?
Tatăl tău o sa se supere pe tine, dar cred ca o sa aprecieze mai mult sinceritatea ta, data viitoare când mai intri în anumite conflicte încearcă sa rezolvi altfel problemele, cum o sa ma repet iar violenta ( bataia) nu este o soluție, poți rezolva conflictele prin vorbe

| Danuts4 a răspuns:

De ce ai batut persoana aia? accepta consecintele actiunii tale si nu le mai repeta. cat despre tatal tau. fii sincer, si incearca sa treci mai departe