| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am făcut o prietena dar problema sunt părinții ei. Suntem vecini, eu acum 2 ani mi-am bătut joc de ea și părinții ei au fost foarte supărați pe mine. de câteva luni sa calmat treaba și e totul ok. Prietena mea vrea sa îi spun mamei ei de relația dintre noi, pentru că dacă află de la alte surse ș.a. o sa fie mai urat, așa că am hotărât împreună să îi spunem tot ce e intre noi. Dar îmi e frica, că va răspunde negativ. Părinții ei mă știu de rău pe strada pentru că, când eram mai mic făceam numai prostii. Plus că tatăl ei ma văzut fumând (da fumez).
Va rogggg ajutați-ma, nu știu ce să îi spun mamei ei și nu știu ce să fac... Sunt foarte stresat

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si fata aia de ce sta cu tine daca ti ai batut joc de ea odata?
Cam nasoala situatia pentru un parinte sa te accepte

| Anoniiiiimm a răspuns (pentru suntserios):

Habar nu am. Cred că pentru că, cu timpul mi-am dat seama că nu e bine ceea ce fac si mi-am băgat mințile în cap. Totodată mi-am cerut scuze și am reparat o mare parte din greșeala mea

| rebe200515 a răspuns:

Dacă vrei neaparat sa stai cu ea, singura soluție este adevarul.