| Mariokasan a întrebat:

Azi am fost prins ca am copiat la mate si nu stiu ce sa fac! Sa îi spun mamei? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Stefaniaelena1234 a răspuns:

Mai bine ai spui tu decat profesorul. Spune-i ca nu se va mai intampla ca e prima si ultima data cand faci asta.Nu sunt pro copiatului dar ce sa mai, si eu o fac.Asa ca data viitoare fi mai atent sa nu te prinda.

| Mariokasan explică (pentru Stefaniaelena1234):

Am luat 1 in catalog

| Mariokasan explică (pentru Stefaniaelena1234):

Am luat 1

| Stefaniaelena1234 a răspuns (pentru Mariokasan):

Ami pare super rau pentru tine. Pune mana pe carte si ia note mai mari ca sa treci clasa.Ce note mai ai?

| Mariokasan explică (pentru Stefaniaelena1234):

Un 5,4, 1 a venit o profesoara noua ai de cand fac cu ea eu nu mai stiu mate