| yappi a întrebat:

Cand am iesit de la scoala am stat cateva minute la poarta sa astept o prietena, cu unul dintre colegi (care sa spunem ca mi se pare chiar dragut). Cand a venit prietena mea eu am plecat si el a mai ramas putin sa astepte pe cineva dar cand m-am intors sa ma uit in spate l'am vazut ca se uita dupa mine. A doua zi in timpul unui test la matematica am facut o greseala superficiala iar domnul diriginte a spus ceva de enu "indragostita" de natura ta sa umbli cu un derbedeu" se referea la el pentru ca stia ca anul trecut am fost impreuna iar cand i'am spus el a zis "se referea la mine?" iar au i'am zis ca da de cand stia el de anul trecut s-a uitat la mine apoi a dat din mana si a iesit din clasa. Ce a fost asta credeti totusi ca ink ii mai plac sau se joaca doar? Nu stiu credeti ca ne vom impaca? Dau FUNDA :*

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Whoa, de-abia daca am inteles ceva!
Mai invata sa scrii.
Totusi, un diriginte trebuie sa iubeasca elevii in mod egal.
Apropo, in ce clasa esti?

| yappi explică:

Nu! ati inteles complet gresit e vb de baiat nu de dirigintelaughing