| Danielle_Alexandra_1997 a întrebat:

cand eram mai micuta imi placea sa fug, sa ma catarprin copaci sa fac sporturi. Normal ca am picat de multe ori si acum sunt plina de semne pe picioare.Cand picam si mi se facea aceea crusta o rupeam si asa ma alegeam cu semne. Semnele sunt de 4 ani si inca nu s`au dus. Nu stiti cum sa se duca? Orice.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

CIne nu are semnele alea, nu a copilarit.
sunt semnele ca ai copilarit, ca ai fost o copila activahappyca ai fost energica, si eu am semne si pe maini si pe picioare catevalaughing dar mnaah nu as renunta la ele pentru nimic in lumewinking sunt dovada ca am copilarit, inca imi amintesc de acele vremuribig grin

| Danielle_Alexandra_1997 explică (pentru Liviu):

Da. Multe amintiri cand ma uit pe picoarele mele laughing)) Dar totusi... Mai un pic vine vara si picioarele mele sunt pline de semne si nu este tocmai frumos sa te uiti la o fata si picioarele ei sa fie toate pline cu semne.laughing

| Liviu a răspuns (pentru Danielle_Alexandra_1997):

Crezi tu? parerea ta,mie personal asta mi-ar da ceva... ideei despre acel gen de fatalaughing in fine,sunt multe semne. big grin
P.S parca ti-ai cauta sot, parca asa te vaitilaughingtie ca o sa se uite la picioarele tale?
Mai pe bune acu, baieti nu se uita la picioare draguta, daca e sa se uita, se uita intre elekiss

| vasibbv a răspuns:

Trebuie sa mergi la doctorul de familei iar el te va trimite la un doctor specialist care iti va spune ce este de facut.Este mult mai bine decat sa experimentezi toate prostiile pe corpul tau.