| TraficDeViSe a întrebat:

Care imi da niste statusuri de fericire! cele mai multe primeste funda?

2 răspunsuri:
| Ingrid16V a răspuns:

O zi cu soare si cu multe zambete!

Si iar sunt fericita si zambesc din nou. Viata e frumoasa, aud ca un ecou:-x

Sa nu tipi la ea! Ca o doare capu` blushing Sa nu cumva sa ii faci ceva!winking Ca te ia draq`!love struck

Gandul e mereu la tine. Mai bine da-mi-l inapoilove struck

Ce simt cu tine nu am simtit niciodata. E un sentiment ce incepe sa-mi placa!

Mai tii minte cand visam si desenam "i love you" pe trotuar? day dreaming

Am petrecut cu tine mii de clipe minunate:X

Decat sa ma bat cu "tine". Mai bine il cedez...Si cand o sa vada cum esti. O sa-l recuperez:-x

Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

Am sa fiu in apele mele atunci cand am sa`mi cumpar ocean.

Sper sa-ti placa:X

| somebody121 a răspuns:

Nu stiu daca e ceea ce cauti dar mie mi-a placut foarte multbig grinaca viata nu iti zambeste, gadil-o happy