| SkyCracker a întrebat:

Cat de mult conteaza rezultatul probei orale la Limba si Literatura romana? Am vorbit cu un coleg, si mi-a spus ca nu e deloc importanta. Daca e asa, atunci de ce e important sa o sustinem? Iar daca este totusi importanta, la ce ajuta?

1 răspuns:
| lulush a răspuns:

Buna. Probele orale sunt importante. Ele apar ca niste competente in diploma de bacalaureat si asa multi se uita sa vada la chestia asta.
Intr-adevar la oral nu ai cum sa pici si nu e mare lucru dar fiecare are importanta lui. ^^