| Jhonny312 a întrebat:

Hey,TPU! Ce parere aveti despre iluminati! Este plin hoolywood-ul de ei? Toti actorii,regizorii,scenaristi,producatorii de-acolo sunt niste satanisti care se ascund sub mastile de ILUMINATII? Ei chiar pun tate aceste mesaje subliminale,deoarece se afla sub oculta mondiala...Voi ce parere aveti? Poti sa fii cunoscut, dar sa nu fi de partea acestei conglomeratii masonice sub numele de ILUMINATII.Pe net circula tot felul de interviuri cu vedete care recunosc ca si-au vandut sufletul pentru banii si faima.Mai exista cineva curat in aceasta industrie?!?!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti dogmatic omule

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ok deci... stay right where you are laughing)
Ce naiba tot ai zis, daca ar exista asa ceva crezi ca ar lasa de interpretat pe internet si peste tot? Nu... si nici nu exista.
Actorii sunt oameni la fel ca noi, unii inconstienti si de asta pare ca nu sunt de pe lumea asta.
Nu mai citii toate prostiile de pe internet. La fel de bine pot sa spun si eu ceva acum aici si sa ajunga un zvon pe nu stiu unde.
Iar in privinta controlului, asta asa... cu toate ca nu ai intrebat, nu ced ca niste oameni alesi ne-au condamnat deja viitorul si lucrurile astea, cum ca ei ar detine prdinea. Hai sa zicem ca sunt unele persoane mai destepte care si-au dat seama de lucrurile care ne controleaza si le folosesc in favoarea lor.
Adevarul e ca lumea e proasta, ea singura se lasa controlata de lucrurile pe care le cumpara, devin dependenti de anumite lucruri si astfel anumite persoane profita de pe urma noastra.

PS: Florin Piersic e "curat" cred •`~•