| BloodyBlade a întrebat:

credeti in miracole de Craciun? daca da spuneti-mi si mie cateva Craciun fericit tuturor!big grin

1 răspuns:
| HolyPotato a răspuns:

Da,eu cred si asta e foarte bine. Sti cum se spune: speranta moare ultima!tongue Miracolul adevarat a avut loc cu mult timp in urma cand Iisus Hristos s-a nascuthappy Mai sunt si alte miracole cum ar fi ca indiferent ce persoana exista pe Pamant, fiecare se bucura in felul ei de magia Craciunului. Sarbatori fericite tie si celor dragi!