| gingergirl1 a întrebat:

Voi credeti in "miracole de Craciun"? puppy dog eyes

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

As vrea sa cred...

| Alyra a răspuns:

Bună. Dacă eram într-un film da, dar aşa nu.
O zi frumoasă să ai!

| Musique a răspuns:

Aș vrea să pot să cred, aș vrea... dar n-am cum.
O zi frumoasă! happy

| TheBestAndreea98 a răspuns:

Cu siguranta ca DA happy

| sublime89 a răspuns:

Nu cred in miracole in general.

| AndyLavy a răspuns:

Nu cred nici in miracole si nici in asa zisul craciun, si cu atat mai putin, in falsitatea oamenilor pe care o afiseaza in aceasta perioada a anului.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Exista! Serios ti-o spun, eram certata cu 2 fete si cu un baiat, nu au vorbit cu mine 2 saptamani si acum doua zile au venit la mine ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic rolling on the floor) si in 2 zile am realizat lucruri pe care mi-am dorit tot anul sa le fac, deci da, cred in miracolele de Craciun

| Didishorr a răspuns:

Eu nu cred in miracole in general, cred doar in miracole de Craciun pantru de Craciun s-a nascut Iisus Hristos.

| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Da, dar nu ca si cum ar fi supranaturale! Eu cred ca oamenii incearca sa fie mai buni de Craciun si asa, prin bunatatea lor, rara fac lucruri bune care sunt luate drept miracole fiindca nu se intampla ca in fiecare zi un om sa fie asa de bun! Apropo de Craciun, Sarbatori Fericite! :-)