| FUCKy0u a întrebat:

Cu ce sa-mi fac a doua gaura in ambele urechi?

Răspuns Câştigător
| Be3bitza a răspuns:

Buna ^^ iti poti cumpara de la farmacie un ac de siringa, numa sa ceri de siringa mare adica sa fie acu mai gros deoarece cu cel subtire te vei chinui ca va fi gaura prea subtire pentru a iti intra cercelu. nu costa mai mult de 1 leu big grin sau te poti duce la un magazin de bijuteri si intrebi daca face gauri in urechi happy acolo iti face cu pistolu si nu doare puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O alta varianta ar fi direct cu cercelul, insa neaparat de argint, aur sau otel inoxidabil. Il ascuti folosind o pila de unghii, il dezinfectezi cu spirt si iti dai gaura direct. Il tii 7-10 zile, dupa care il poti inlocui cu altul.

| Hurjui_Mihai_1998 a răspuns:

Cu acul de cusut