| Mazarro a întrebat:

big grin
De cateva zile tot vorbesc cu o fata la telefon, mess, msg.si am inceput sa ma 'atasez' de ea... dar mi-e frica sa nu ramanem doar la stadiul de prieteni sad In fiecare zi ma suna, o sun. vorbim 1-2 h pe zi.am stabilit sa ne si vedem odata, si a fost de acord, dar imi este frica sa nu ramanem doar la stadiul de prieteni, pentru ca m-am atasat foarte mult de ea, avem aceleasi gusturi, practic NE POTRIVIM! Eu unul chiar mi-as dori sa am o relatie cu ea pentru ca este exact genul meu. Voi ce parere aveti... oare ar dori sa fim impreuna sau doar sa ramanem prieteni? sad

1 răspuns:
| Ge0 a răspuns:

Pai intalneste-te cu ea si intreab`o ce parere are despre tine. daca iti spune ca esti de trb.eu crd ca ea vrea sa ramaneti doar prt. daca iti sp ca esti un prt bun si poate sa-ti spuna multe.inseamna ca poate vrea ceva mai mult decat o simpla amicitie,dar ii este teama sa-ti spuna asta.fa tu primul pas. poate ea asta asteapta,nu se stie niciodata, oricum daca e sa nu vrea, macar sti ca ai incercat.si ramaneti doar prtbig grin