| Pinkky10 a întrebat:

Hey TpU!big grin
Stie cineva daca pe hi5 se pot muta pozele dintr-un album in altul?thinking
Daca da cum? Dau fundita!tonguehappy

Răspuns Câştigător
| Just mE:x a răspuns:

Dai clik pe numele albumului in asa fel incat sa-ti vezi toate pozele, si cand pui mouse-ul pe o poza iti apare in stanga pozei jos o imagine pe care scrie "mutare in alt album" dai click pe ea si apoi alegi albumul.big grin

4 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Hi.
pai unde ai tu albumele. intri la albumele mele->si pui sageata pe o poza si dai pe fila aia cu sageata.-> apoi iti alegi albumu' unde vrei sa pui poza si gata.
Sper ca te.am ajutatbatting eyelashes.
Fundapuppy dog eyes.
Ceau!

| Pιxxιε a răspuns:

Intri in albumul in care se afla poza. Pui mouseul pe poza. dar nu apesi.Si iti apar doua optiuni ca sa zic. una ''Mutare imagine in alt album'' si ''Stergere fotografie''. Dai Mutare imagine in alt album.Iti apare o casuta unde scrie''Selectare album'', il selectezi. dai mutare sh gatahappyFundita?batting eyelashes

| danutza412 a răspuns:

Da dai la album si iti arata pozele in dimensiune mica si dup pui sageata pe poza dar nu dai click iti iti apare jos la poza in stanga ca sa o stergi si in dreapta ca sa o muti si dai click pe ala si iti apare sa selectezi albumul unde vrei sa o muti

sper sa iti fie de foloskisskisskiss>big grin

| Pinkky10 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!big grin