| Lukasssz a întrebat:

Hey TPU, daca ati avea posibilitate financiara in ce tara v-ati muta?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spania, as construi o casa tip englezeasca cu camere mici si garaj decent pentru 2 masini cel mult. Imi plac casele britanice pentru ca au camere mici si sant ca un fel de cutii de chibrit

suntserios
| suntserios a răspuns:

Olanda.

As sta si in SUA da nu mai mult de 1 an.

| Lukasssz explică (pentru suntserios):

Ce rost are sa stai doar 1 an?

| suntserios a răspuns (pentru Lukasssz):

Nu mi se pare SUA o tara de locuit pe termen lung din mai multe motive... Sistem medical scump, sistem educational scump etc etc. Dar pentru exeprienta oferita as locui in New York vreo 2-3luni si in California restul.

| CIaudiu a răspuns:

Deutschland

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Dacă aș deține o avere colosală aș trăi câte un an în fiecare țară.

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

În SUA. În New York mai exact. Ador orașul acesta.

| anonimata123anonim a răspuns:

In Londra sau Anglia

| suntserios a răspuns (pentru anonimata123anonim):

Deci ori Londra ori Anglia. Cum ar veni, daca te muti in Londra nu te mai muti in Anglia nu?