| Valeria_Vitalina_1999 a întrebat:

Te-ai muta in alta tara pentru persoana iubita?

Răspuns Câştigător
| RaluLoveM3 a răspuns:

In ce tarabig grin? Si daca il iubesti atat de mult incat tu crezi ca poti sa faci un asemenea sacrificiu, DA, dar trebuie sa fi foarte sigura de astakiss FUNDA? big grin

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Depinde de acea "iubire" a mea.
Dacă e doar o dragoste care trece în câteva luni, cu siguranță nu aş renunța la viața de aici pentru a merge cu el acolo.
Dar dacă e ceva important, nu știu, posibil.
Depinde şi de țară.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Eu sincer nu mi-as lasa familila si prietenii si sa plec. In primul rand nu stiu nici limba, nu cunosc pe nimeni si cine stie, daca intr-o zi ne vom desprti? Ce se va intampla atunci?

| Cristina45 a răspuns:

Depinde de situatie... daca am avea ceva ani imrpeuna si neam iubi da

| BeStMaN a răspuns:

Asta era si la oracol si da