| Com3 a întrebat:

Hey,TPU,Daca merg la Kickboxing, c-am ce ar trebuii sa fac ce fel de antrenamente, sa ma descurc mai bine, si inca ceva invat ceva de acolo? happy, ma refer pentru luptele de strada, sau o simpla bataie cu un pustii "smecher"?, vreau raspunsuri serioase, dau

Răspuns Câştigător
| aldegor a răspuns:

Pai la Kickboxing faci antrenamente pentru intarirea musculaturii inveti cum sa lovesti bine si rapid chestii de genul asta si poate dupa ce antrenorul isi da seama ca ai prins ceva, abia atunci cred ca te pune in ring cu vreunul. Dar daca tu vrei sa te duci la Kickboxing ca sa bati pe alti care te enerveaza pe strada sau care se uita urat sau daca privirea lu unu ti se pare tie ciudata chestii de genul asta, inseamna ca esti redus mintal, ai scuzele mele de rigoare daca ma insel.

| Com3 explică (pentru aldegor):

Nu merg pentru asta happy, doar ca m-a pasioneaza ''sportul asta'' happy

| aldegor a răspuns (pentru Com3):

Este foarte bine daca te pasioneaza, sportul inseamna sanatate indiferent ce sport e miscare sa fie, cand ai sa ajungi tare sa nu fii ingamfat si sa nu te iei de oameni indiferent de situatie doar daca este urgent atunci il poti pocni la ficati happy la fata lasi urme si se da si parnaie in ziua de azi pentru bataie, am vazut cu ochii mei unii sunt mai slabi cine stie cum il lovesti pica si sparge capul, si automat ii tentativa de omor, in fine bafta.

| Com3 explică (pentru aldegor):

Merci, ca ti-ai pierdut din timp, sa imi explici mie, mai astept putin si dau funda happy