| anonim_4396 a întrebat:

daca urci scarile si le cobori o sa faci muschi la picioare? sau spenetimi si mie niste exerciti mai usoare pentru picioare si abdomen.

FUNDA

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu prea, sunt exercitii cardio, pentru slabit.

Daca vrei muschi la picioare, du-te la o sala si lucreaza la aparatele pentru picioare si fund ( care sunt mereu ocupate de fete ).

| strengaritzza a răspuns:

Genoflexiuni si abdomene multe. Astea sunt doua exercitii foarte importante si eficiente.

Funda!

| 26andrei26 a răspuns:

Nu o sa existe niciodata un mod usor de a face ceva mai ales daca e nevoie doar de ajutorul tau! da in anumite serii si cu timpul faci muschi la picioare si cu abdomenul pai fa exercitii care sa iti antreneze muschii abdomenului indiferent de exercitii atat timp cat iti solicita muschii pe care vrei sa ii lucrezi!