| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundita celui mai bun raspuns! Si am mare nevoie de ajutor! Deci, eu vreau sa ma apuc de dans sportiv de performanta, si vroiam sa va intreb daca diplomele de la dans te ajuta cu ceva la intrarea de la facultate/universitate.Va rog frumos sa imi raspundetihappy! Dau fundita!puppy dog eyes

1 răspuns:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Apuca-te de dans. Te ajuta mult acest sport. Eu il practic de la 7 ani si am 10. Sa trecem la subiect : Pai depinde la ce facultate vrei sa intri. Aveam si eu o colega la dans Ariana tongue Succees!