| AnonimAcum a întrebat:

Cum ii poti da de inteles iubitei ca ai mai multa nevoie de ea? Sau ca trebuie sa se implice mai mult in relatie? Sau ca ai nevoie de mai multa atentie?

Nu imi raspundeti cu alte intrebari sau ca nu este bine ce fac eu sau ea. Vreau raspuns la ce am intrebat eu exact! O sa dau funda aia celui mai bun raspuns care ma va ajuta.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Motivele tale nu sunt suficiente daca ea nu (mai) are nevoie de tine. Priveste problema si din punctul ei de vedere.

| AnonimAcum explică (pentru neutrino):

Tocmai am zis ca vreau rasp la ce am intrebat eu. Nu cunosti situatia si nu o pot explica acum.