| Lariisa16 a întrebat:

De aproximativ 2 luni am o relatie cu un baiat mai mare ca mine cu 3 ani. Doar ca el nu este din aceeasi localitate cu mine, si pana acum nu ne-am intalnit, cel putin nu de cand formam un cuplu. Nu stiu ce sa zic, felul in care vorbeste cu mine ma face sa ma indragostesc si mai mult de el. Niciodata nu am avut asemenea sentimente pentru un baiat. Pur si simplu simt ca il iubesc, i-am spus deja ca eu chiar am sentimente pentru el si el a zis ca si el simte ceva pentru mine, doar ca mi se pare imposibil sa iubesti pe cineva in doar 2 luni de relatie.straight face Ce credeti. Ceea ce simt eu ar putea fi iubire, sau este doar o senzatie de atasare pentru ca sunt prea indragostita de el?

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ți se pare imposibil să iubești pe cineva după 2 luni de relație, însă crezi că ai o relație deși nu l-ai văzut niciodată?
Mai ilogic și cretin este să stai câteva luni cu cineva după care să-ți dai seama că îl/o iubești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Nu vreau sa te jignesc insa este imposibil sa te indragostesti de cineva pe net.2 luni de relatie?straight face doamne.

| Utilizator600cmc a răspuns:

Tu gandesti? Cum sa-l iubesti daca nu te-ai vazut cu el.Te-ai indragostit de monitor? Doar din poze? Imposibil ceea ce zici tu, nici nu-l cunosti foarte bine. Cati ani ai 13? Dupa poza imi dau seama ca esti o pustoaica care e foarte mica, desene animate, tipic. Revenind la subiect, este imposibil, ceea ce simti tu este " prostie "! Ai grija ce faci, poate te racoleaza ( Doamne ajuta )!

| Lariisa16 explică (pentru Utilizator600cmc):

Nu ne-am cunoscut pe un site de socializare. il cunosc de mult de cand statea in acelasi oras cu mine, doar ca am acceptat sa fim impreuna abia apoi dupa ce el se mutase deja.

| AnoniM123531513302652 a răspuns:

Hmm. astea e doar parerea mea. poti sa iubesti pe cineva chiar si dupa 2 secunde (la prima vedere). dar eu nu cred in relatiile la distanta.e posibil ca cea ce simti tu sa fie iubire dar si o atractie de moment happy. cred ca e mai mult o atractie...