| eu_9858 a întrebat:

De ce nu pot sa descarc orice piesa pe telefon cu cablu de date? Cand vreau sa dau paste imi da eroare si scrie ceva de genu nu a fost creat un director pentru acel fisier sau ceva de genu ...Imi puteti spune cum pot sa descarc orice melodie pe telefon, daca ajuta am LGGT 405, multumesc! funda daca raspunsul m-a ajutat!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prima data instaleaza softwareul care vine in CD apoi faci conexiunea cu cablul de date si treaba va fi mai usoara.

| GirlxD a răspuns:

Pai eu zic sa te uiti ma intai la memorie eu nu am LG am Samsung ...si incearca acolo la cablu de date sau in telefon sa schimbi unde sa intre melodiile si pozele.de obicei in telefon si daca gasesti alege cardul de memorie daca ai...cam atata stiu Bafta!

| eu_9858 explică:

Am card dar cand bag cablul de date in telefon dispare semnul cu cardul, cel de sus de pe ecran si nu stiu cum sa fac ca sa mi selveze ce descarc in card, pentru ca cand imi trimitea cineva muzica se salva in card