| AyliN98 a întrebat:

De ceva vreme vorbesc cu un baiat pe facebook despre filme, muzica etc.Am vorbit si despre o colega de-a mea si am spus ceva urat despre ea, iar el i-a dat converbirea si ea a aflat! I-am spus lui ca nu mai avem ce vorbi, iar cu ea m-am certat foarte rau! Nu stiu ce sa fac, daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi ar fi foarte bine! Dau funda si mersi anticipat! Ps: au cu fata aceea ne-am mai certat, deci nu prea suntem prietene bune!

Răspuns Câştigător
| Jessica2345 a răspuns:

Pai in primul rand nu ar fi trebuit sa ai incredere in el pentru ca era logic ca putea sa faca ceva de genul asta iar in al doilea rand daca nu va placeti ai putea sa o dai naibii ca pana la urma nu ai dat-o in judecata si nici nu o sa te omoare!

3 răspunsuri:
| 210552 a răspuns:

Incearca sa discuti cu ea despre toate acestea...dar de ce iti trebuie sa vorbesti cu ea daca v-ati certat si in trecut......si daca iti pasa de prietenia voastra cereti ertare si totul va fi bine

| LoveMyTeddy a răspuns:

In primul rand baiatul e un nesimtit!
In al doilea daca tu crezi ca merita cere-ti ietrate fetei, daca nu asteapta sa treaca niste timp, lucrurile e rezolva de la sine. Dar incearca sa o bagi in seama sa vaad aca vrei sa va impacati ca altfel risti sa ramaneti certate rau mult timp...

| 123456789012345678901234567891234567891234567 a răspuns:

În primul rând, dacă nu sunteţi prietene foarte bune..nu are de ce să-ţi pară rău. Dacă tu crezi că ai exagerat cu ceea ce ai zis, cere-ţi scize, dar dacă nu, nu happy. Băiatul.fă-l să regrete devil! :*