| AncaaAnnca a întrebat:

Buna TPU :3!
Am cunoscut pe facebook un baiat din oras cu mine cu un an mai mare. Am vorbit cu el 2 seri la rand si am aflat cam tot ce ii place ( muzica, genuri de filme, ce ii place sa faca). Urmeaza sa ies o data cu el in viitorul apropiatlaughing dar nu stiu ce sa vorbesc cu elstraight face Am aflat multe despre el si nu stiu ce sa-l mai intreb...
Puteti sa-mi dati niste subiecte de conversatie va rog? puppy dog eyes
Funda la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| AOLEVRIC a răspuns:

Fii tu, vorbeste despre lucurile car ele aveti in comun.

5 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Daca ala de fapt o sa fie un psihopat si te violeaza pana iti sar capacele? mai vii sa ne intrebi pe noi cum treci peste daca ai fost violata sau ce? auzi la ea cica a vb 2 seri pe fb si acuma a dat-o in damblagela nu mai stie de capu ei fata e indragostia pai maaa ba baiatule pune-ti mintile in cap pai tu nu esti in stare sa porti o conversatie si vrei sa te intalnesti cu baieti va sta capu la cuc de la 10 ani moara cine vrei tu daca te mint de-am vazut generatie mai distrusa in viata mea da stai sa vezi peste cativa ani acum e binewinking

| AncaaAnnca explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

Bai ia fii tu atent. E din oras cu mine, are poze okey, in curtea scolii, este in clasa cu o fata cu care am fost in tabara si inca suntem amicehappy! Deci nu e un dubioswinking. L-am vazut si in viata reala dar atunci nu vorbeam. Nu mai vorbiti asa daca nu stiti povestea si nici macar nu intrebati!

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns (pentru AncaaAnnca):

Da ai dreptate imi cer scuze happy

| LittleHobbitLover a răspuns:

Dragostea de pe ''Facebook'' vezi că e periculoasă. Te duci în parc să- l vezi și îți taie gâtul. Tu îl cunoști și în realitate? Sau numai scrisori pe Facebook vă scrieți? N- am treabă cu viața ta, dar vezi tu, ai grijă de tine! De discutat. Despre o carte (sau nu mai citiți?), școală, prieteni... jocuri pe calculator. Chestiile astea vin de la sine. Părinții noștrii cum crezi că făceau?
Ai să vezi tu... o să vorbiți cu orele din nimic.
O zi bună!

| AncaaAnnca explică (pentru LittleHobbitLover):

Uita-te ce i-am scris lui Dare2Dream si mai adaug ceva. Este prieten cu o fata pe care o cunosc de la voley si chiar acum cateva zile m-am intalnit cu eawinking. Au si o poza impreuna. Nu e ciudat tipu'!