| Bianca777 a întrebat:

De ceva vreme vreau sa ma apuc de vlogging, sa imi fac un canal dar mama mea nu e de acord cu asta si nu stiu cum sa o conving, chiar vreau sa fac asta foarte mult dar mama imi sta in cale
Dacă aveți soluții?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Pai nu ii spui. Faci câteva clipuri și dacă o sa prindă bine și o sa îți iasă, abia atunci ii arați si nu are de ce sa nu fie de acord. Dar sa si muncești la ele, sa te Pregătești dinainte.

| Bianca777 explică (pentru Bondarel99):

Asa ma gândeam si eu... oricum nu mi se pare ceva rău

| Bondarel99 a răspuns (pentru Bianca777):

Pai nu dai in cap la mine, cel mai rau lucru care s-ar putea intampla e sa primesti hate sau sa nu ai multe vizualizari, de asta e bine sa te pregatesti, sa faci niste clipuri interesante si reusite.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu ai nici o sansa, deoarece mama este tutorele tau, nu tu al ei, deci, facioricum ce spune mama ca vrei ori ca nu vrei.
Lucru de altfel foarte sanatos, pentru ca acum incepe scoala si nu este vreme de pierdut pe internet.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are mama ta cu canalul tau de Youtube?

| Bianca777 explică (pentru suntserios):

Păi ea nu crede ca se castiga bani oricum eu nu o fac pentru bani vreau sa incerc ptc mi se pare ceva nou

| mudokins78 a răspuns:

Las'o baltă! Eşti prea mică. Mai creşti, mai înveţi, şi după facultăţi vorbim. Mama ta are dreptate!

| Bianca777 explică (pentru mudokins78):

Mie nu mi se pare ca daca am 14 ani sunt prea mica, de la o varsta nu o sa mai vreau sa fac lucrul asta si poate imi va parea rau!sad

| AssassinXD a răspuns:

Ai putea să îi spui că primești bani. Sau că vrei să devii mai sociabil, că asta te-ar putea ajuta să fi mai deschis