| AnamariaPoruu5 a întrebat:

deci am o intrebare la care vreau sa imi răspundeți repede ...Acum 2 luni eu si niste colege ne-am cumparat niste bilete la balul bobocilor. Tin sa mentionez ca am 13 ani si jumatate sunt in clasa sa 7a la o școală foarte buna din oras care e si liceu si la acel liceu mi-am cumparat bilet si acolo o sa fie mai mulți copii si profesori si asta este problema. Oare ce o sa creada profesorii, adoca sunt o elevă care invata foarte bine si nu a avut probleme pana acum oare o sa isi schimbe parerea despre mine? Plus ca părinții ma lasa si gen nu stau la after party, gen stau numai la spectacol.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| ANAHsneaman a răspuns:

Salut!
Sunt 100% de acord cu,, Holiday,,.
Ce atâta tam-tam pentru o activitate, sa o numim de relaxare.
Ce treaba au profesorii ca tu o sa participi? laughing
Încearcă sa te relaxezi sa te destinzi puțin, important e sa nu îți neglijezi studiile, dar asta nu înseamnă că nu te poți distra puțin. Combina utilul cu plăcutul. Va fi bine! Chiar te încurajez. Orice pas spre,, necunoscut,, e un pas mare spre a te dezvolta și maturiza!
Numai bine!?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ce treabă au profesorii dacă înveți bine?
Ai dreptul să te distrezi din când în când.

| Holiday a răspuns:

Nu stiu de unde aveti unii in cap ideea asta ca invatatul bine nu poate fi combinat cu distractia...ba dimpotriva, daca ai activitati de relaxare, ai chef mai mare si de invatat.

| AnamariaPoruu5 explică (pentru Holiday):

Stiu,dar nu o sa creda c a is pre mica sau ceva?