| sbafbsvlisach a întrebat:

Deci vreau un joc pentru telefon Samsung, dar un joc care sa ma obsedeze de-a binelea:O Sa fie pe timp sau nu neaparat dar sa fie de trecut nivele si sa fie grele unele sa ma chinui sa le trec nu sa ermin imediat jocul.Si sa fie cu touch. Dati-mi va rog si un link de unde pot sa-l descarc pe telefon.Mersiiii >multbig grin

2 răspunsuri:
| FallingLeaves a răspuns:

Pai poti folosi aplicatia Google play store pentru android si sa cauti "The simpsons tapped out" (un joc extrem de funny si captivant pe nivele) si "Monster pet shop"

| denisadr a răspuns:

Pe telefoane si tablete exista aplicatia Google Play, eu iti recomand jocul ''Tempal Roan 2 ''. daca iti place cea ce ai enumerat mai sus.