| dani97 a întrebat:

din pacate luni incepem scoalacryingcryingcryingcryingcrying. nasol, nu? cum credeti ca o sa treaca timpul pana la vacanta de primavara? eu sper sa treaca repede... si in ce zile mai avem liber semestrul asta, in afara de vacanta? ...anul asta pastele pica in mai si cred ca ne da liber si a 2-a zi de pastebig grin. bafta in sessemstrul 2. :*

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

O sa fie vacanta de primavara, probabil cateva zile de Paste si "Saptamana altfel" in care doua zile strangem gunoaiele din curtea scolii si 3 zile stam acasa straight face
Succes si tie in sem. al doilea!

| loggertiffman a răspuns:

Eu sunt catolica si pica pe 31 martielaughing