| anonimcusangerece a întrebat:

E un baiat cu care merg la scoala,e mult mai mare decat mine si eu cu fratimiu... facem dimineata naveta,el de fiecare data ne tine locuri,mie imi tine mereu locul de langa el (ciudat nu?)lui fratelo ii da lectii de agatat fete pff...rolling on the floor, iar eu cand ascult muzica sau stau si ma uit in alta parte se gaseste el sa inceapa cu:"si ce mai faci!" O_o ce credeti ca are? Cateodata e cam enervant! o_O

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Si? Daca lui i s-o fi pus pata pe tine, sa zic asalaughing. Ce mai conteaza varsta...

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cred ca te place.

| anonimcusangerece explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Da,poate...dar e cu mult mai mare decat mine...

| anonimcusangerece explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Poi...se uita fix la mine si zambeste, iar intr-o dimineata mi-a zis ca sunt surioara lui mai mica saddeci cine il mai intelege iar a doua zi ma intreaba pe cine iubesc eu cel mai mult...si i-am spus ca pe mine big grin

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonimcusangerece):

laughing. Deci pana la urma iti place sau nu de el? :-s... Pune pe cineva sa-l intrebe daca te place sau nu. Dar pe cineva de increderehappy.

| anonimcusangerece explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Mah chiar nu il inteleg...acum il ignor adica el vorbeste cu mine si imi zc k sunt draguta si chestii din astea si pe el il suna una cand e langa mine, deci *** e clar...sunt in zona de ''best friends''

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru anonimcusangerece):

Si? Daca lui i s-o fi pus pata pe tine, sa zic asalaughing. Ce mai conteaza varsta...