| Clauvdgg a întrebat:

! este vorba despre profa de tehno . ea nu ne asculta niciodata si nu ne da test niciodata ! la nici o clasa ! ea ne da note numai pe caiete .si joia trecuta ne-a spus ca o sa ne dea test.si astazi ne-a dat . la test au fost niste intrebari din ce nu am facut noi niciodata . eu nu cred ca ne-a dat test pentru ca facea clasa galagie ( ca doar nu a facut clasa mai mare galagie de cat alte clase ) . eu sunt in clasa a si ea este diriga la c . noi din a nu ne intelegem ( adica ne certam) cu cei din c) deci eu cred ca cei din c i-au spus ceva de noi si ea de aia ne-a dat test . Voi ce credeti ?

1 răspuns:
| SweetMousee a răspuns:

Nu cred ca profa de tehno e asa de... sa asculte niste copii doar fiindca le e drga E super ciudat dar si noua mai demult ne-a dat tot la tehno un test in care nu trebuia sa invatam ca era doar cultura generala ce n-am invatat asa ca am luat 7sad Te Pwp