| ViseColorate_6532 a întrebat:

Hey TPU:*. Eu si prietenul mew ne-am despartit si am zis ca ramanem prieteni. Problema este urmatoarea: Daca eu nu il salut pe el, el nu ma saluta pur si simplu trece pe langa mine si nu ma baga in seama. Daca eu nu vb cu el el n`are nici o treaba. Ce ar trebui sa fac? Sa il ignor total? Avand in vedere ca eu vroiam sa ramanem tutusi prieteni thinking Help, un sfat ceva. fundita normal :*

Răspuns Câştigător
| brunetteee a răspuns:

da, ar trebui sa il ignori, asta da dovada ca pe el nu-l mai intereseaza persoana ta, daca nici macar un buna nu iti zice si asteapta de la tine oh go on

3 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Depinde de ceea ce simti. Daca doresti sa ramaneti amici vorbeste cu el, saluta-l. Daca nu, pur si simplu il ignori.Prietenia se poate trasforma in dragoste, dar dragostea in prietenie nu.Parerea meahappy

Răspuns utilizator avertizat
| RomanMandruPanaMor a răspuns:

Ce-i asa greu? Intreaba-l de ce nu te baga in seama...