| elenush_6230 a întrebat:

:* folosesc zynerit de cateva luni si aacum am luat o pauza dar vad ca. cosurile imi apar iarasi... ce sa fac? ziceti-mi alt tratament nu conteaza pretul big grin pls

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna sa stii ca mie cand imi apar cosuri sau puncte negre eu folosesc nizoral si sincer sunt multumita de el.Cosuri imi apar, dar totusi cu nizoral se usuca repede.Prevenirea cosurilor o poti face doar prin chestii marunte.Cum ar fi sa nu iti pui mana pe fata(doar daca ai mainile nespalate), sa te speli in fiecare zi pe fata cu sapun cu sulf si cam atat stiu. Dar totusi sper ca te-am ajutatbig grin

1 răspuns:
| Kid_5068 a răspuns:

Skinoren gel si crema. are efecte de la primele 3 aplicari happy de costat parca 40 lei thinking